Breadcrumbs


Login Form


Takmičenja

Rezultati sa Opštinskog takmičenja iz Informatike i računarstva 2018.g.

U našoj školi se 25.02.2018.g. održalo Opštinsko takmičenje iz Informatike i računarstva. Učestvovalo je sedam škola. Iz Hajdukova, Čantavira, Palića i Subotice.

Čestitamo svim učesnicima!

 

PRELIMINARNI REZULTATI SA OPŠTINSKOG TAKMIČENJA IZ INFORMATIKE I RAČUNARSTVA 2018. G.

Презиме

и име

 

 

Разред

 

 

Osnovna škola

 

 

 

Mentor

ЗАД1

(ЗБИР)

ЗАД2

(ЗБИР)

ЗАД3

(ЗБИР)

ЗАД4

(ЗБИР)

Ukupno

 

 

 

Mesto

Igor Engi

VIII

OŠ "Ivan Milutinović", Subotica

Sandra Mirkov

25

25

25

10

85

I

Olga Jevtić

V

OŠ "Sonja Marinković", Subotica

Dejana Vasiljević

25

25

25

0

75

I

Miloš Pajić

VIII

OŠ "Kizur Ištvan", Subotica

Zoran Vujković

25

15

25

0

65

II           

Banda Marko

V

OŠ "Miroslav Antić",  Palić

Mladinko Djukić

25

20

15

0

60

II

Lana Mirkov

VII

OŠ "Ivan Goran Kovačić", Subotica

Danka Stikić

25

15

20

0

60

I

Jana Vujačić

V

OŠ "Sonja Marinković", Subotica

Dejana Vasiljević

25

15

5

5

50

II

Erdelji Nimrod

VI

OŠ "Petefi Šandor"

Hajdukovo

Arnold Robert

0

25

10

0

35

I

Milović Maja

VI

OŠ "Kizur Ištvan", Subotica

Zoran Vujković

15

20

0

0

35

I

Kozma Akoš

V

OŠ "Petefi Šandor"

Hajdukovo

Arnold Robert

25

0

0

0

25

III

Muhadinović Jana

VI

OŠ "Kizur Ištvan", Subotica

Zoran Vujković

0

25

0

0

25

II

Katarina Sredojević

VI

OŠ "Kizur Ištvan", Subotica

Zoran Vujković

5

20

0

0

25

II

Matija Dulić

VII

OŠ "Ivan Goran Kovačić", Subotica

Danka Stikić

25

0

0

0

25

II

Manuel Mečerik

VIII

OŠ "Hunjadi Janoš", Čantavir

Žolt Ladanji

25

0

0

0

25

III

Nurković Edin

VI

OŠ "Kizur Ištvan", Subotica

Zoran Vujković

0

20

0

0

20

III

Vanger Akoš

VI

OŠ "Petefi Šandor"

Hajdukovo

Arnold Robert

5

0

0

0

5

Poh.

Bogdan Gvozdenović

VI

OŠ "Miroslav Antić",  Palić

Mladinko Djukić

5

0

0

0

5

Poh.

Andjelo Lalić

V

OŠ "Kizur Ištvan", Subotica

Zoran Vujković

0

0

0

0

0

Edina Tumbas

VII

OŠ "Hunjadi Janoš", Čantavir

Žolt Ladanji

0

0

0

0

0

Mate Pastor

VII

OŠ "Hunjadi Janoš", Čantavir

Žolt Ladanji

0

0

0

0

0

Akoš Balaša

VIII

OŠ "Hunjadi Janoš", Čantavir

Žolt Ladanji

0

0

0

0

0

 

 

 

ZADACI SA TAKMIČENJA