Breadcrumbs


Login Form


Termin za ispunjavanje liste želja

ОШ „ИВАН ГОРАН КОВАЧИЋ “                            

 

VIII 1                                                                                                                                                                             

 (разред и одељење)

Олајош  Нађ Матија

ТЕРМИНИ ЗА ИСПУЊАВАЊЕ ЛИСТЕ ЖЕЉА

 

ДАТУМ :25.6.2016.

 

Ред.

бр.

         Презиме и име

  САТНИЦА

1.

Балог Давор

8:00

2.

Јоновић Вук

8:15

3.

Камбер Борис

8:30

4.

Кецман Ивана

8.45

5.

Кнежевић Никола

9:00

6.

Марчетић Филип

9.15

7.

Нађ Ноеми

9:30

8.

Нимчевић Мартина

9:45

9.

Нимчевић Милош

10:00

10.

Папић Уна

10:15

11.

Перез де Гузман Прчић Николас

10:30

12.

Петрекановић Олег

10:45

13.

Петровић Јована

11:00

14.

Радојчин Хелена

11:15

15.

Шипрага Лука

11:30

 

 

 

 

 

 

VIII 2                                                                                                                                                                             

 (разред и одељење)

Кајдочи Хајналка

ТЕРМИНИ ЗА ИСПУЊАВАЊЕ ЛИСТЕ ЖЕЉА

ДАТУМ :25.6.2016.

 

Ред.

бр.

       Презиме и име

 САТНИЦА

  1.

Баги Едина

8:00

  2.

Бартуш Арон

8:15

  3.

Дабић Давид

8:30

  4.

Дистл Џулиано

8.45

  5.

Фирстнер Мартон

9:00

  6.

Ковач Филип

9.15

  7.

Месарош Ноеми

9:30

  8.

Месарош Рамона

9:45

  9.

Месарош Симона

10:00

10.

Ревид Валентина

10:15

11.

Шотањи Балинт

10:30

12.

Сич Косо Давид

10:45

13.

Векоњ Арпад

11:00

14.

Вереш Еуридике

11:15

 

 

VIII 3          

 (разред и одељење)

Данијела Сантрач

ТЕРМИНИ ЗА ИСПУЊАВАЊЕ ЛИСТЕ ЖЕЉА

ДАТУМ : 25.6.2016.

 

Ред.

бр.

Презиме и име

САТНИЦА

1.

Бојковић Милица

8:00

2.

Кајиш Алекса

8:15

3.

Милошевић Стефан

8:30

4.

Фодор Мартин

8.45

5.

Кикић Марко

9:00

6.

Милић Адријана

9.15

7.

Војнић Зелић Дамир

9:30

8.

Иловац Теодор

9:45

9.

Радошевић Алекса

10:00

10.

Стјеља Доби Марија

10:15

11.

Пријић Сања

10:30

12.

Александра Ковачевић

10:45

13.

Мориц Анђела

11:00

14.

Ченаи Едон

11:15

15.

Бошњак Марија

11:30

16.

Бајрушевић Матеја

11:45

 

Поштовани родитељи ,

Молим Вас да  :

-          попуните пробни формулар који су ученици добили са Информатором  како би свима било лакше да обавимо формалност

-          да се придржавате сатнице јер је сваки ученик добио термин.У случају кашњења мораћете да сачекате док задњи ученик не заврши.

                          ХВАЛА НА РАЗУМЕВАЊУ !!!