Od 03.04.2017. počeo je UPIS PRVAKA u našoj školi.

Prilikom upisa roditelji se izjašnjavaju o izbornom predmetu (građansko ili verska) i dobijaju informacije o udžbenicima za prvi razred.

Upis zvanično traje do 31.05.2017. ali je u izuzetnim i opravdanim slučajevima moguć i nakon tog datuma.

Roditelji treba da se jave u sekretarijatu od 7.30 do 14.30  radnim danima.

Iskolánkban 2017. április 3-tól kezdődött el a leendő ELSŐSÖK BEÍRATÁSA. A beiratkozás során a szülők nyilatkoznak a választható tantárgyról (hittan vagy polgári nevelés), és információkat kapnak az első osztályhoz szükséges tankönyvekkel kapcsolatban. A gyermekek beíratása hivatalosan 2017. május 31-ig tart, viszont kivételes és igazolt esetekben ez után a dátum után is elfogadható a jelentkezés. A szülők minden munkanapon jelentkezhetnek iskolánk titkárságán 7.30-tól 14.30-ig.