U petak 11. decembra naša škola je ugostila glumce Narodnog pozorišta iz Sombora, Marka Markovića i Miljanu Makević sa sjajnom predstavom Zijaha Sokolovića „Nasilje nema opravdanja“.

Hvala fondaciji „Tijana Jurić“  na organizaciji ove edukativne predstave za učenike naše škole.  Dogovorena je i dalja saradnja sa glumcem Vladimirom Grbićem koji je takođe bio gost na ovoj predstavi.

Iskolánk 2015.12.11-én, pénteken vendégül látta a zombori Népszínház színészeit, Marković Markót és Makević Miljanát, akik Sokolović Zijah Az erőszakra nincs mentség című előadását mutatták be tanulóinknak.

Köszönetet mondunk a Tijana Jurić Alapítványnak, amely megszervezte számunkra ezt a oktató előadást. Megbeszéltük a további együttműködést Grbić Vladimirrel, akit vendégként köszönthettünk ezen az előadáson .