Održana je svečana dodela nagrada povodom Foto-konkursa „Snaga je u zajedništvu”.📸
Konkurs je raspisao Učenički parlament naše škole. Ove godine 1. mesto je osvojila Lorena Šimić, učenica 3.3 razreda naše škole, 2. mesto Sofija Gabrić, učenica 1.4 razreda naše škole, a 3. mesto pripada Jeleni Sudarević, učenici 7. razreda OŠ „Jovan Mikić” iz Subotice. Pohvalnicu je dobila Jovana Došen učenica 1.4 razreda naše škole.
Svi učesnici su pohvaljeni za trud i učešće.
Fotografije su izložene u holu škole. Cilj konkursa je bio jačanje drugarstva i snage zajedništva. 😊
Iskolánk Diákparlamentje ebben a tanévben is meghirdette fotópályázatát Egységben az erő címmel.
A felhívásra számos pályamű érkezett.
I. helyezést Lorena Šimić, iskolánk 3/3 osztályos tanulója érdemelte ki. 🥇
II. helyezett iskolánk 1/4 osztályába járó Sofija Gabrić lett. 🥈
III. helyezésben Jelena Sudarević, 7.osztályos tanuló részesült, aki a  szabadkai Jovan Mikić Általános Iskolába jár. 🥉
Különdíjban részesült Jovana Došen, 1/4 osztályos diákunk. 🏅
Minden résztvevő dicsérő oklevelet kapott.

A Diákparlament tagjainak fontos az együttműködés, az elfogadás, a barátkozás értékeinek ápolása és azok népszerűsítése.