Breadcrumbs


Login Form




Распоред пријема предметних наставника за 2021/2022. ш.г.  

A tanárok fogadóóráinak időpontja a 2021/2022. tanévben 

JANUAR - JANUÁR

 

 

Наставник

Tanár

Предмет

Tantárgy

Од. стар.

Osztályf.

Преподневна смена

Délelőtti váltás

Митић Ивана

Српски језик и књижевност

VII/3

Четвртак

09:20 – 09:55

Дулић Шевчић Клара

Српски језик и књижевност

Szerb mint nem anyanyelv

VIII/1

Четвртак

Szerda

11:05 – 11:50 

Harmath Krisztina

Szerb mint nem anyanyelv

 

Kedd

11:05 – 11:50

Kántor Erika

Magyar nyelv és irodalom,

Polgári nevelés

VII/2

Szerda

11:05 – 11:50

Поповић Љиљана

Енглески језик

 

Понедељак

08:20 – 09:05

Tikvicki Zsuzsana

Angol nyelv

V/2

Hétfő 

08:20 – 09:05

Узуновић Мина

Енглески језик

 

Уторак

09:20 – 10:05

Халгато Ш. Анико

Hallgató S. Anikó

Немачки језик

Német nyelv

VI/2

Уторак

Kedd

10:10 – 10:55

Синобад Драгана

Музичка култура

 

Среда

11:05 – 11:50

Kovačev Irena

Zenekultúra

 

Kedd

09:05 – 09:20

Нађ Ксенија

Nagy Ksenija

Ликовна култура

Képzőművészet

VI/3

Петак

Péntek

10:10 – 10:55

Kajdócsi Hajnalka

Történelem

 

Csütörtök

10:10 – 10:55

Сивч В. Јелена

Историја, Свакодневни живот у прошлости

VIII/3

Уторак

12:45 – 13:30

Брашован Константин

Географија, Грађанско в.

VII/1

Петак

09:20 – 10:05

Straka V. Andrea

Földrajz

 

Hétfő

11:55 – 12:40

Mиљковић Мирјана

Математика, Физика

 

Уторак

09:20 – 10:05

Csonka Ferenc

Informatika

 

Kedd

10:10 – 10:55

Сатмари Марија

Mатематика

 

Четвртак

09:20 – 10:05

Раднић Данијела

Математика

 

Петак

12:45 – 13:30

Кљајић Дејан

Математика

 

Среда

17:00 – 17:30

Mecserik Teodora

Fizika, Kémia

 

Kedd

08:20 – 09:05

Војнић К. Тереза

Хемија

 

Четвртак

10:10 – 10:55

Lunc Angéla

Matematika

VIII/2

Szerda

10:10 – 10:55

Стикић Данка

Информатика и рач.

VI/1

Четвртак

10:10 – 10:55

Бешњи Изабела

Besnyi Izabella

Биологија

Biológia

 

Четвртак

Csütörtök

10:10 – 10:55

Шереш Сузана

Техника и технологија

 

Уторак

09:20 – 10:05

Görög Imre

Technika és technológia

 

Hétfő

10:10 – 10:55

Eрчић Каролина

Физичко и здрав. васп.

V/1

Понедељак

11:05 – 11:50

Олајош Н. Матија

Olajoš N. Matija

Физичко и здрав.васп.

Testnevelés és egész.n.

V/3

Понедељак

Hétfő

13:35 – 14:15 

Pölhe Erzsébet

Katolikus hitoktatás

 

Kedd

13:10 – 13:25

Миросављев Никола

Православни катехизис

 

Уторак

11:45 – 11:55

Gabrić Nevena

Katolička vjeronauka

 

Utorak

11:45 – 11:55