Breadcrumbs


Улогуј се
Хуманитарна акција „Деца деци“

 

Ученички парламент наше школе и у овој години организовао хуманитарну акцију „Деца деци“.У току Дечије недеље сакупили смо школски прибор нашим социјално угроженим ученицима и за Школски центар „Доситеј Обрадовић“ у Суботици.У овој акцији учествовали су ученици нижих и виших разреда и показивали су велику хуманост. Чланови Ученичког парламента однели су поклоне 28.октобра и лепо су се дружили са ученицима школе „Доситеј Обрадовић“.

 

Iskolánk Diákparlamentje ebben az évben is sikeresen megszervezte a „ Gyerekek gyerekeknek“ elnevezésű jótékonysági akcióját,amely során tanfelszerelést gyűjtöttünk iskolánk erre rászoruló diákjainak és a szabadkai Dositej Obradović Iskolaközpontnak.A jótékonysági akcióban az alsós és felsős diákjaink vettek részt,akik ismét kitűnőre vizsgáztak emberiességből. A Diákparlament képviselői október 28-án átadták az összegyűjtött tanfelszereléseket a Dositej Obradović Iskolaközpont diákjainak,akik nagyon hálásak voltak a szép ajándékoknak.