Breadcrumbs


Login Form




ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ (3.12.2021.) – ISKOLAI VERSENY MATEMATIKÁBÓL (2021.XII.3.)

РАНГ ЛИСТА – RANG LISTA

 

Редни број

Име и презиме ученика

Разред и одељење

БОДОВИ

1. задатак

2. задатак

3. задатак

4. задатак

5. задатак

УКУПНО

 

Лена Хегедиш

III/2

16

10

20

20

2

68

 

Тамаш Торма

III/2

14

20

10

10

0

54

 

Петар Поповић

III/1

12

20

10

10

0

52

 

Стефан Дакић

III/3

16

20

10

0

0

46

 

Видак Лакићевић

III/1

12

0

20

10

0

42

 

Сергеј Танасин

III/1

0

20

10

10

20

42

 

Берталан Миних

III/2

6

10

0

20

2

38

 

Марк Шулц

III/2

8

10

0

10

0

28

 

Анастасија Бобић

III/1

8

15

0

0

0

23

 

Петра Ивошевић

III/3

2

5

14

0

2

23

 

Младен Ђурђевски

III/3

6

0

8

0

2

16

 

Богдан Шаровић

III/1

0

10

0

0

0

10

 

Павле Мошуњац

III/3

10

0

0

0

0

10

 

Илија Савин

III/3

8

0

0

0

0

8

 

Ања Крушедолац

III/3

4

0

0

0

0

4

 

Сара Стипић

III/3

2

0

0

0

0

2

 

Коста Видовић

III/3

2

0

0

0

0

2

 

Страхиња Кеченовић

III/3

2

0

0

0

0

2

 

Обрад Обрадовић

IV/1

20

20

20

20

7

87

 

Давор Вуков

IV/1

20

20

5

0

20

65

 

Дарко Ракић

IV/3

20

20

10

5

0

55

 

Андреј Агатић

IV/3

20

20

5

0

0

45

 

Даниел Серенче

IV/1

0

20

5

5

7

37

 

Никола Павић

IV/3

20

0

10

0

0

30

 

Матеј Грабнер

IV/1

20

0

5

5

0

30

 

Ђорђе Грубор

IV/1

20

0

0

0

0

20

 

Елена Ђурђевски

IV/1

20

0

5

0

0

25

 

Филип Зарић

IV/3

0

0

0

0

7

7

 

Милан Вукша

IV/1

/

/

/

/

/

/

 

Маша Џелебџић

V/1

0

20

0

0

0

20

 

Лена Бабичков

V/1

5

6

0

5

0

16

 

Вукша Душан

V/3

/

/

/

/

/

/

 

Марјан Рајковић

V/1

0

0

0

5

5

10

 

Михајло Шулић

V/1

0

0

2

5

0

7

 

Божић Дамјан

V/1

0

1

0

5

0

6

 

Емина Томић

V/1

0

0

0

5

0

5

 

Андреа Езвеђ

V/2

0

5

0

0

0

5

 

Кинга Хорват Милитичи

V/2

0

0

0

0

5

5

 

Ченај Уликс

V/3

0

0

0

5

0

5

 

Ченај Олти

V/3

0

5

0

0

0

5

 

Ћетковић Маша

V/3

0

0

0

5

0

5

 

Крстић Василије

V/3

0

0

0

5

0

5

 

Мејић Софија

V/3

0

0

0

0

5

5

 

Звекић Јована

V/3

/

/

/

/

/

/

 

Ливиа Молнар

VI/1

0

20

20

20

20

80

 

Aљоша Крмпотић

VI/3

4

20

20

15

20

79

 

Марко Поповић

VI/3

4

20

20

20

4

68

 

Јулијана Матовић

VI/1

4

20

10

0

4

38

 

Даниел Торма

VI/2

0

20

5

5

0

30

 

Марк Долински

VI/2

0

10

5

0

0

15

 

Даниел Чордаш

VI/2

0

5

5

0

0

10

 

Филип Давид Пољаковић

VI/1

0

0

5

0

0

5

 

Огњен Крстин

VI/3

4

0

0

0

0

4

 

Јована Маргетић

VI/3

/

/

/

/

/

/

 

Теодор Мрвељ

VII/1

0

10

0

5

5

20

 

Алекса Матковић

VII/1

0

0

0

0

6

6

 

Андреј Милосављевић

VII/1

0

0

5

0

0

5

 

Никола Милутиновић

VII/1

/

/

/

/

/

/

 

Диана Езвеђ

VIII/2

0

5

0

0

0

5

 

Миљана Павковић

VIII/3

0

0

0

0

0

5

 

Обрад Мејић

VIII/3

0

5

0

0

0

5

 

Лара Цуцић

VIII/3

0

5

0

0

0

5

Жалбе ће бити у понедељак (6.12.2021.) од 11:15 до 12:45 ч.