U petak 11. novembra 2011. godine održano je finalno takmičenje za 4. razrede koje tradicionalno organizuje Mc Donald`s restoran u Subotici. Učesnici finala bile su osnovne škole Ivan Milutinović i Ivan Goran Kovačić iz Subotice. Učenici su se takmičili u oblasti opše kulture, igrama spretnosti i brzine, računanju i kreativnom radu. Pobedu je ove godine odnela osnovna škola Ivan Goran Kovačić čiji su takmičari Filip Marčetić, Helena Radojčin (4/1) i Adrijana Milić, Teodor Ilovac (4/3) pokazali izvanredno znanje iz opšte kulture a nisu im manjkale ni spretnost ni brzina. Za sve pokazano učesnici su dobili lepe nagrade a škola je bogatija za jedan novi video bim. Čestitamo učesnicima a posebnu pohvalu zasluĹľuju verni navijači koji su pokazali šta znaÄŤi pravo sportsko navijanje i podrška drugovima i drugaricama koji se takmiče.

Bravo za sve!

mleko1 mleko1