Breadcrumbs


Login Form




Као и сваке године наша школа је узела учешће у МОИ такмичењу које се одржава традиционално у ОШ Иван Милутиновић у јуну месецу. Остварени су запажени резултати у катергорији групног дела такмичења првих , других и трећих  разреда а наши учениц су се истакли и у појединачним дисциплинама. 

Ове године нашу школу су представљали:

Михајло Јандрић 1. разред                       Стефан Дакић 2. разред                          Лазар Асковић  3. разред

Стефан Вуковић 1. разред                        Матија Вуковић 2. разред                        Матеј Грабнер  3. разред

Лазар Раичевић 1. разред                        Милош Шулић 2. разред                           Лука Маркс  3. разред

Марин Рајковић 1. разред                       Видак Лакићевић 2. разред                        Јаков Ненадов  3. разред

Богдан Срдић 1. разред                          Тамаш Торма 2. разред                              Даниел Серенче  3. разред

Вук Костић 1. разред                              Норберт Бака 2. разред                              Стефан Димитриоски  3. разред

Лорена Дулић 1. разред                         Сара Стипић 2. разред                               Раде Вучковић  3. разред

Мила Радић 1. разред                            Лена Томановић  2. разред                         Дарко Радић 3. разред

Елена Трећаков 1. разред                      Берталан Михин 2. разред                          Војин Бурсаћ  3. разред

Лана Вранеш 1. разред                                                                                           Александар Штајншелд 3. разред

Тара Брестовац 1. разред                                                                                        Теодор Блажић 3. разред

Маргит Далма 1. разред                                                                                           Филип Зарић  3. разред

                                                                                                                               Наида Секе Ковач   3. разред

                                                                                                                               Љубинка Симић  3. разред

                                                                                                                               Елена Ђурђевски  3. разред

                                                                                                                                Миљана Острогонац 3. разред

                                                                                                                               Анђела Колар 3. разред

                                                                                                                               Стефани Нађ   3. разред

                                                                                                                               Даница Ристић 3. разред

                                                                                                                               Ђина Копиловић  3. разред

                                                                                                                               Петра Ристић  3. разред

                                                                                                                               Хелена Кекезовић  3. разред

                                                                                                                               Ива Михајловић  3. разред

Резултати остварени на МОИ:

Први разреди друго место екипно, прво место Вук Костић појединачно

Други разреди четврто место екипно, Тамаш Торма прво место појединачно, Стефан Дакић друго место појединачно

Трећи разреди друго место екипно, Раде Вучковић прво место појединачно, Матеј Грабнер друго место појединачно, Јаков Ненадов треће место појединачно, Ђина Копиловић прво место појединачно (девојчице), Љубинка Симић треће место појединачно (девојчице)

Честитамо сви учесницима!

IMG 2aaf8fcbb04be4305e8300a5a8bfef37 V20210615 08355620210615 101832IMG 00c7ecffe47db7ba7a4cba9f22a5ea10 VIMG 0b2baa0360d78a13fff001883801e6eb VIMG 8cb7e7495e8ef675f407c53b1a555c0c VIMG 34cb4dcd35635b9f34c45bcce4df8825 VIMG b4482e29e4d81b201ed69997a4c5cae3 VIMG bd944a49dd4045b57ad7e04c548c48b3 V