ОСНОВНА ШКОЛА ИВАН ГОРАН КОВАЧИЋ СУБОТИЦА

sekretarijat@igk.edu.rs

ОСНОВНА ШКОЛА ИВАН ГОРАН КОВАЧИЋ
СУБОТИЦА

Info o novim aktivnostima u školi

U toku deÄŤije nedelje i nakon nje, u našoj školi su se odvijale još neke aktivnosti koje nismo uspeli na vreme da propratimo na našem sajtu, pa ćemo ih ukratko navesti, i postaviti linkove ka kompletnoj foto – priÄŤi na sajtu subotica.info.

U našoj školi je već dve nedelje postavljena foto izloĹľba na kojoj su postavljene najuspešnije fotografije nastale tokom letnjeg foto kampa koji su pohaÄ‘ali i neki naši uÄŤenici. Foto kamp je odrĹľan u organizacijji civilnog udruĹľenja “VojniÄŤ Oskar” sa ciljem da uÄŤesnici usvoje osnove digitalnog fotografisanja i da se upoznaju sa vrednostima zaštićenih prirodnih dobara  (klikom na sliku pogledajte celu foto – priÄŤu).

Tradicionalno su u niĹľim razredima odrĹľani otvoreni ÄŤasovi (ÄŤasovi kojima prisustvuju roditelji). Kako je to izgledalo u odeljenju I1 moĹľete pogledati klikom na donju sliku.