Breadcrumbs
Мени
Улогуј се
ПОЧЕТНА
Okružno takmičenje iz fizike 20017. g.
- Details
- Written by Administrator
- Hits: 1974
Okružno takmičenje iz fizike je održano u OŠ "Jovan Jovanović Zmaj".
Čestitamo svim učenicima!
Ime I prezime | Razred | Mentor | Bodovi | Mesto |
Andrej Čolić | VI | Mirjana Miljković | 55 | II |
Sara Čisar | VI | Mirjana Miljković | 34 | III |
Gala Savić | VI | Mirjana Miljković | 32 | III |
Mihajlo Gaborović | VII | Mirjana Miljković | 63 | I |
Dušan Egić | VII | Mirjana Miljković | 20 | III |
Luka Sudarević | VII | Mirjana Miljković | 4 |
Gradsko takmičenje iz tehničkog i informatičkog obrazovanja 2017.
- Details
- Written by Administrator
- Hits: 2494
Sa gradskog takmičenja iz tehničkog i informatičkog obrazovanja grada Subotica održano
je dana 11.3.2017. godine u Osnovnoj školi „Pionir“ u Starom Žedniku sa početkom u 14,оо.
časova. Na takmičenju je učestvovalo 141 učenik od petog do osmog razreda, iz 20 osnovnih škola.
Čestitamo svim učenicima!
Papirno modelarstvo RB Ime i prezime takmičara Raz. Test 1.start 2.start Ukupno Rang
50 20 30 100
1 Praštalo Maša 5. 41,0 20,0 30,0 91,0 II 2 Kolar Mihajlo 5. 37,0 20,0 28,0 85,0
3 Plešinac Petra 5. 36,0 20,0 26,0 82,0
1 Dželebdžić Ema 6. 25,0 20,0 27,0 72,0
Modelovanje 7. razred |
|||||||
RB |
Ime i prezime takmičara |
Raz. |
Test |
1.start |
2.start |
Ukupno |
Rang |
|
50 |
20 |
30 |
100 |
|
||
1 |
Egić Dušan |
7. |
23,0 |
15,0 |
30,0 |
68,0 |
|
2 |
Marčetić Andrej |
7. |
17,0 |
16,0 |
30,0 |
63,0 |
|
|
|
|
50 |
10 |
40 |
100 |
|
3 |
Besedeš Žaklina |
8. |
21,0 |
8,0 |
20,0 |
49,0 |
|
4 |
Colić Mate |
8. |
20,0 |
8,0 |
20,0 |
48 |
|
Vazduhoplovno modelarstvo |
|||||||
RB |
Ime i prezime takmičara |
Raz. |
Test |
1.start |
2.start |
Ukupno |
Rang |
|
50 |
25 |
25 |
100 |
|
||
1 |
Buljovčić Jovana |
7. |
11,0 |
8,0 |
10,0 |
29,0 |
|
2 |
Sudarević Luka |
7. |
17,0 |
3,0 |
5,0 |
25,0 |
|
Brodomodelarstvo |
|||||||
RB |
Ime i prezime takmičara |
Raz. |
Test |
1.start |
2.start |
Ukupno |
Rang |
|
50 |
25 |
25 |
100 |
|
||
1 |
David Đorđević |
6. |
33,0 |
15,0 |
19,0 |
67,0 |
III |
2 |
Gubičak Petra |
6. |
24,0 |
10,0 |
22,0 |
56,0 |
|
3 |
Sudarević Nađa |
6. |
18,0 |
5,0 |
10,0 |
33,0 |
|
Automodelarstvo |
|||||||
RB |
Ime i prezime takmičara |
Raz. |
Test |
1.start |
2.start |
Ukupno |
Rang |
|
50 |
25 |
25 |
100 |
|
||
1 |
Petrić Ognjen |
5. |
35,0 |
10,0 |
23,0 |
68,0 |
|
2 |
Gubičak Petra |
6. |
24,0 |
10,0 |
22,0 |
56,0 |
|
3 |
Sudarević Nađa |
6. |
18,0 |
5,0 |
10,0 |
33,0 |
|
Papirno modelarstvo |
|||||||
RB |
Ime i prezime takmičara |
Raz. |
Test |
1.start |
2.start |
Ukupno |
Rang |
|
50 |
20 |
30 |
100 |
|
||
1 |
Praštalo Maša |
5. |
41,0 |
20,0 |
30,0 |
91,0 |
II |
2 |
Kolar Mihajlo |
5. |
37,0 |
20,0 |
28,0 |
85,0 |
|
3 |
Plešinac Petra |
5. |
36,0 |
20,0 |
26,0 |
82,0 |
|
1 |
Dželebdžić Ema |
6. |
25,0 |
20,0 |
27,0 |
72,0 |
|
Modelovanje 7. razred |
|||||||
RB |
Ime i prezime takmičara |
Raz. |
Test |
1.start |
2.start |
Ukupno |
Rang |
|
50 |
20 |
30 |
100 |
|
||
1 |
Egić Dušan |
7. |
23,0 |
15,0 |
30,0 |
68,0 |
|
2 |
Marčetić Andrej |
7. |
17,0 |
16,0 |
30,0 |
63,0 |
|
|
|
|
50 |
10 |
40 |
100 |
|
3 |
Besedeš Žaklina |
8. |
21,0 |
8,0 |
20,0 |
49,0 |
|
4 |
Colić Mate |
8. |
20,0 |
8,0 |
20,0 |
48 |
|
Vazduhoplovno modelarstvo |
|||||||
RB |
Ime i prezime takmičara |
Raz. |
Test |
1.start |
2.start |
Ukupno |
Rang |
|
50 |
25 |
25 |
100 |
|
||
1 |
Buljovčić Jovana |
7. |
11,0 |
8,0 |
10,0 |
29,0 |
|
2 |
Sudarević Luka |
7. |
17,0 |
3,0 |
5,0 |
25,0 |
|
Brodomodelarstvo |
|||||||
RB |
Ime i prezime takmičara |
Raz. |
Test |
1.start |
2.start |
Ukupno |
Rang |
|
50 |
25 |
25 |
100 |
|
||
1 |
David Đorđević |
6. |
33,0 |
15,0 |
19,0 |
67,0 |
III |
2 |
Gubičak Petra |
6. |
24,0 |
10,0 |
22,0 |
56,0 |
|
3 |
Sudarević Nađa |
6. |
18,0 |
5,0 |
10,0 |
33,0 |
|
Automodelarstvo |
|||||||
RB |
Ime i prezime takmičara |
Raz. |
Test |
1.start |
2.start |
Ukupno |
Rang |
|
50 |
25 |
25 |
100 |
|
||
1 |
Petrić Ognjen |
5. |
35,0 |
10,0 |
23,0 |
68,0 |
|
2 |
Gubičak Petra |
6. |
24,0 |
10,0 |
22,0 |
56,0 |
|
3 |
Sudarević Nađa |
6. |
18,0 |
5,0 |
10,0 |
33,0 |
|
Opštinsko takmičenje iz geografije 2017
- Details
- Written by Administrator
- Hits: 2737
Na opštinskom takmičenju učenika Osnovnih škola iz geografije, održanom dana
12.03.2017. godine u OŠ „Ivan Milutinović “, u Subotici, učestvovalo je 69 učenika iz 20.
Osnovnih škola, po takmičarskim grupama:
VII razred 33 učenika
VIII razred 36 učenika
Čestitamo svim učenicima!
Ime i prezime |
razred | ime mentora |
bodovi | mesto |
Mila Škorić |
VIII | Konstantin Brašovan | 88 | II |
Aleksandra Pavlović | VIII | Konstantin Brašovan | 77 | III |
Aleks Molnar | VIII | Andrea Štraka | 49 |
|
Upis u I razred
- Details
- Written by Administrator
- Hits: 2333
О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
О УПИСУ ДЕЦЕ У I РАЗРЕД ОСНОВНЕ ШКОЛЕ У ШКОЛСКОЈ 2017/2018. ГОДИНИ
УСЛОВИ ЗА УПИС
1. У први ( I ) разред основне школе у школској 2017/2018. години на основу члана 98. Закона о основама система образовања и васпитања уписују се деца која ће до 1. септембра 2017. године имати најмање шест и по година (рођени до 28. фебруара 2011. године), односно, највише седам и по година.
2. У први ( I ) разред основне школе школске 2017/2018. године могу се уписати и деца која ће до почетка школске године ( 1. септембра 2017. године) напунити шест година, и то након провере спремности детета за полазак у основну школу коју врши психолог школе применом препоручених стандарда и поступака.
ПРИЛИКОМ УПИСА ДЕЦЕ РОДИТЕЉИ ОБАВЕЗНО ПРИЛАЖУ СЛЕДЕЋА ДОКУМЕНТА:
- извод из матичне књиге рођених (није потребан нови извод);
- уверење о лекарском прегледу детета, односно, ревакцинацији (ово уверење издаје на подручју града Суботице - Служба за здравствену заштиту жена и деце, Ђуре Ђаковића број 14, а у насељима града здравствене станице у месту).
РОДИТЕЉ, УСВОЈИЛАЦ, СТАРАТЕЉ, ОДНОСНО, ОРГАН СТАРАТЕЉСТВА ОДГОВОРАН ЈЕ ЗА УПИС ДЕТЕТА У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ ШКОЛЕ.
É R T E S Í T É S
A TANKÖTELES KORÚ GYERMEKEK BEISKOLÁZÁSÁRÓL A 2017/2018-as TANÉVBEN
IRATKOZÁSI FELTÉTELEK:
1. Az oktatási és nevelési rendszer alapjairól szóló törvény 98. szakasza értelmében a 2016/2017-es tanévben az általános iskola első (I.) osztályába azok a gyermekek iratkozhatnak be, akik 2017. szeptember 1-éig elérik a legalább 6 és fél éves életkort (2011. február 28-a előtt születtek), illetve legfeljebb hét és fél évesek.
2. Az általános iskola első (I.) osztályába a 2017/2018-as tanévben azok a gyermekek is beiratkozhatnak, akik az iskolakezdésig (2017. szeptember 1-éig) betöltik a 6. életévüket, amennyiben iskolaérettségüket az iskola pszichológusa az ajánlott szabványok és módszerek alkalmazásával kivizsgálta és igazolta.
A BEÍRATÁSKOR A SZÜLŐKNEK KÖTELEZŐEN MELLÉKELNIÜK KELL AZ ALÁBBI DOKUMENTUMOKAT:
1. A gyermek születési anyakönyvi kivonata (lehet régebbi példány is)
2. A gyermek egészségi állapotáról, illetve az újraoltásról szóló orvosi bizonylatot (ezt a bizonylatot a város területén a Nő- és Gyermekgondozó Egészségügyi Szakrendelő adja ki - Đuro Đaković utca 14., a város településein pedig a helyi egészségházak.)
A GYERMEKEK BEISKOLÁZÁSÉRT A SZÜLŐ, AZ ÖRÖKBEFOGADÓ, A GYÁM ILLETVE A GYÁMHIVATAL FELEL
O B A V I J E S T
O UPISU DJECE U I. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ 2017./2018. GODINI
UVJETI UPISA
1. U prvi (I.) razred osnovne škole u školskoj 2017./2018. godini na temelju članka 98. Zakona o osnovama sustava obrazovanja i odgoja, upisuju se djeca koja će do 1. rujna 2017. godine imati najmanje šest i pol godina (rođeni do 28. veljače 2011. godine), odnosno, najviše sedam i pol godina.
2. U prvi (I.) razred osnovne škole školske 2017./2018. godine mogu se upisati i djeca koja će do početka školske godine (1. rujna 2017. godine) napuniti šest godina, i to nakon provjere spremnosti djeteta za polazak u osnovnu školu koju vrši psiholog škole, primjenom preporučenih standarda i postupaka.
PRILIKOM UPISA DJECE RODITELJI OBVEZATNO PRILAŽU SLJEDEĆE DOKUMENTE:
-
Izvadak iz Matice rođenih (nije potreban novi izvadak);
-
Potvrdu o liječničkom pregledu djeteta, odnosno, ponovnom cijepljenju (ovu potvrdu na području grada Subotice izdaje Služba za zdravstvenu zaštitu žena i djece, Đure Đakovića broj 14, a u naseljima grada zdravstvene postaje u mjestu).
RODITELJ, POSVOJITELJ, SKRBNIK, ODNOSNO TIJELO SKRBNIŠTVA, ODGOVORAN JE ZA UPIS DJETETA U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE.
Biologija - opštinsko takmičenje
- Details
- Written by Administrator
- Hits: 2033
Rezultati naših učenika iz BIOLOGIJE sa gradskog takmičenja.
ČESTITAMO !!!
REZULTATI SA OPŠTINSKOG TAKMIČENJA IZ BIOLOGIJE
održanog 05.03.2017.
Učenik | Razred | Broj bodova | Plasman | |
1. | Uroš Kamber | 5 | 94 |
1. mesto |
2. | Maša Praštalo | 5 | 87 |
2. mesto |
3. | Ana Mišić | 5 | 84 |
2. mesto |
4. | Ema Dželebdžić | 6 | 89 |
2. mesto |
5. | Luka Ivković | 8 | 88 | 2. mesto |
6. | Vidak Vukadinović | 8 | 68 | / |