Breadcrumbs


Login Form




Општинско такмичење из информатике одржано је у организацији наше школе 22.  фебруара 2020. г. у просторијама Техничке школе "Иван Сарић". У одлично опремљеним кабинетима техничке школе основци су одмерили своје знање из програмирања у C++ и Python-у. Ученици са 25 и више бодова пролазе на Окружно такмичење. Честитамо свим ученицима на оствареном успеху!

 

р.бр.

Презиме и име

Језик

Разред

Основна школа

Ментор

Укупно бодова

Пласман

1.

Ленка Тешић

српски

5.

ОШ „Сечењи Иштван“

Кристина Антал Динчић

50

3.

2.

Милкович Себастиан

мађарски

5.

ОШ“ Петефи Шандор“

Арнолд Роберт

15

 

3.

Милкович Доминик

мађарски

5.

ОШ“ Петефи Шандор“

Арнолд Роберт

40

3.

4.

Ковач Даниел

мађарски

5.

ОШ“ Петефи Шандор“

Арнолд Роберт

70

2.

5.

Рожњик Атила

мађарски

5.

ОШ“ Петефи Шандор“

Арнолд Роберт

70

2.

6.

Mарко Поповић

српски

5.

ОШ „Иван Горан Ковачић“

Данка Стикић

100

1.

7.

Уна Јованић

српски

5.

ОШ „Јован Микић“

Арчон Елеонора

25

 

8.

Матеја Срејић

српски

5.

ОШ „ СоњаМаринковић“

Дејана Васиљевић

100

1.

9.

Давид Ваш

Мађарски

6.

ОШ „Јован Микић“

Арчон Елеонора

75

2.

10.

Теодора Божићевић

српски

6.

ОШ „ СоњаМаринковић“

Дејана Васиљевић

100

1.

11.

Иван Давид

српски

6.

ОШ „ СоњаМаринковић“

Дејана Васиљевић

45

3.

12.

Звекић Марко

српски

6.

ОШ „Јован Микић“

Владимир Милодановић

100

1.

13.

Ема Мирков

српски

6.

ОШ „Јован Микић“

Владимир Милодановић

25

 

14.

Добо Армин

мађарски

7.

ОШ „Јован Микић“

Арчон Елеонора

 

Директан

пласман

15.

Банда Марко

српски

7.

ОШ „Мирослав Антић“  Палић

Младинко Ђукић

60

3.

16.

Лука Вујичић

српски

7.

ОШ „ СоњаМаринковић“

Дејана Васиљевић

5

 

17.

Орловић Алекса

српски

8.

ОШ „Мирослав Антић“  Палић

Младинко Ђукић

35

2.

18.

Милан Топаловић

српски

8.

ОШ „ СоњаМаринковић“

Дејана Васиљевић

60

1.

19.

Катарина Средојевић

српски

8.

ОШ „Кизур Иштван“

Зоран Вујковић

35

2.

20.

Славен Стантић

српски

8.

ОШ „Кизур Иштван“

Зоран Вујковић

5

 

21.

Богдан Вучинић

српски

8.

ОШ „Кизур Иштван“

Зоран Вујковић

15