Breadcrumbs


Login Form




Данас се у нашој школи одржало Окружно такмичење из информатике и рачунарства.

1. Жалбе на прелиминарне резултате се могу уложити до среде 3. 4. у 23.59ч Окружним комисијама, електронском поштом. Предметним наставницима саветујемо да помогну у писању жалбе у следећем формату:

Формат жалбе:
Корисничко име током такмичења (ако сте заборавили, можете навести име или презиме такмичара)

Молим да ми се у задатку (навести име задатка) призна тест пример под редним бројем (навести редни број), јер сам тестирањем уочио/ла (описати ралог за жалбу)

2. Окружне комисије разматрају пристигле жалбе и прелиминарне одлуке о њима и предлоге измена поена на основу примљених жалби достављају Државној комисији на адресу Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. до петка 5. 4. у 23. 59ч.

3. Коначне одлуке по жалбама и коначну ранг листу формира Државна комисија и објавиће је заједно са списком такмичара позваних на Државно такмичење до недеље 7. 4. у 23.59ч.

Постављени су прелиминарни резултати:

Резултат аутоматског прегледања Окружног такмичења

 

Ученик

Разред

Школа

Ментор

 

Бр. бодова

1.

Боја Богларка

5.

ОШ „Петефи Шандор“

Хајдуково

Арнолд Роберт

0

2.

Киш Тот Рицхард

5.

ОШ „Петефи Шандор“

Хајдуково

Арнолд Роберт

0

3.

Марко Звекић

5.

ОШ“Јован Микић“

Суботица

Сандра Мирков

1

4.

Банда Марко

6.

ОШ „Мирослав Антић“ Палић

Младинко Ђукић

0

5.

Козма Акош

6.

ОШ „Петефи Шандор“

Хајдуково

Арнолд Роберт

0

6.

Олга Јевтић

6.

ОШ „Соња Маринковић“

Суботица

Дејана Васиљевић

20

7.

Армин Добо

       6.

ОШ“Јован Микић“

Суботица

Сандра Мирков

44

8.

Орловић Алекса

7.

ОШ „Мирослав Антић“ Палић

Младинко Ђукић

4

9.

Едрељи Нимрод

7.

ОШ „Петефи Шандор“

Хајдуково

Арнолд Роберт

0

10.

Средојевић Катарина

7.

ОШ“ Кизур Иштван“

Суботица

Зоран Вујковић

21

11.

Миловић Маја

7.

ОШ“ Кизур Иштван“

Суботица

Зоран Вујковић

10

12.

Андорфи Леон

8.

ОШ "10.октобар" Суботица

Биро Золтан

5

13.

Лара Јововић

8.

ОШ „ Јован Јовановић Змај“ Суботица

Милена Глигорић

Малешевић

12

14.

Лана Мирков

8.

ОШ“Иван Горан Ковачић“

Суботица

Данка Стикиић

37

15.

Чолић Андреј

8.

ОШ“Иван Горан Ковачић“

Суботица

Данка Стикиић

0

16.

Марко Миленковић

8.

ОШ“Јован Микић“

Суботица

Сандра Мирков

17