Poštovani roditelji,

U februaru ove godine osnovan je Nacionalni kontakt centar za bezbednost dece na internetu koji se bavi pružanjem saveta i informacija, kao i prosleđivanjem prijava nadležnim organima kada je prisutno digitalno nasilje.

S obzirom da je vršnjačko nasilje u naglom porastu u školama i na internetu, osetili smo potrebu da vam putem interaktivne prezentacije skrenemo pažnju i uputimo na moguće opasnosti koje vrebaju, a kojima su naša deca svakodnevno izložena.

Prevencija je najbolji način da zaštitimo našu decu, s toga vas pozivamo da dana 02. novembra (četvrtak) u 17.30 prisustvujete edukativnom predavanju kako bi razmenili dosadašnja iskustva i informacije, a našoj deci odrastanje učinili bezbednim.

Direktor škole
                      Nenad Mirkov

Untitled  Nacionalni kontakt centar za bezbednost dece na internetu

Ministarstvo trgovine,  turizma i  telekomunikacija