Povodom manifestacije Zavičajni dani koja se početkom septembra održava na Gradskom trgu u Subotici dana 9. septembra održana je Konferencija Beba kojoj su pored istaknutih članova Gradskog veća i brojnih gostiju , kako umetnika, pevača i plesnih grupa, tako i pesnika poput Moše Odalovića i čuvenog Raše Popova, prisustvovali i  učenici 4/1 i 4/3 razreda sa svojim učiteljicama Brankom Stankić i Jelenom Svilar Pavković.

Program je bio obogaćen recitatorskim i pevačkim tačkama a najistaknutija je bila baletska škola Rajičević u čijem je nastupu učestvovao i naš učenik Ognjen Petrić iz 4/1 razreda a njegovi drugari su mu glasno aplaudirali i ponosno ispratili program u kome su svi prisutni veoma uživali.