Основна школа ''Иван Горан Ковачић'' из Суботице расписује фото конкурс под називом ''РАЗЛИЧИТЕ БОЈE КУЛТУРЕ''.

Тим поводом позивамо ученике  да се одазову на конкурс тако што ће фотографисати мотив везан за тему и послати своје фотографије.

Пропозиције конкурса:
-фотографија мора бити ауторска,
-фотографија мора бити у складу са темом конкурса,
-фотографија мора бити израђена у формату 20x30, на сјајном папиру,
-сваки учесник може послати највише три (3) фотографије,
-на полеђини (сваке) фотографије мора бити написано име и презиме ученика, разред и школа и то перманентним маркером, како не би дошло до брисања података,
-фотографије послати на адресу школе ''Иван Горан Ковачић'', са назнаком за фото конкурс „Различите боје културе'',
-уколико желите, уз фотографију можете послати кратак опис, до три (3) реченице, шта за вас представља различите боје културе.
-фотографије са непотпуним подацима жири неће узети у разматрање.

Конкурс је отворен до 20.децембра 2020. године.

Најбоље фотографије ће бити награђене, а своју одлуку жири ће саопштити и образложити на свечаности у јануару 2021. године.
Свe пристигле фотографије ће бити постављене на сајту школе.

A szabadkai Ivan Goran Kovačić Általános Iskola fotópályázati felhívást tesz közzé: A kultúrák sokszínűsége címmel.
Várjuk a tanulók fényképeit, melyek az adott téma motívumait rögzítik.

Pályázati feltételek:
- A pályázó csakis saját maga által készített fotóval/fotókkal nevezhet be.
- A fénykép tartalma a meghírdetett témához kapcsolódjon.
- A fénykép kidolgozása 20x30-as méretű legyen, fényespapírlapon.
- Minden résztvevő legfeljebb három (3) fotót küldhet be.
- Minden fénykép hátulján fel kell tüntetni a tanuló vezeték- és keresztnevét, az osztályt és az iskolát. Ezen adatokat alkoholos filctollal kérjük felírni, hogy elkerüljük az adattörlés eshetőségét.
- A fotókat az Ivan Goran Kovačić Általános Iskola címére kérjük beküldeni Fotópályázat megjelöléssel.
- A fényképekhez (nem kötelező jelleggel) mellékelhető egy rövid leírás (legfeljebb 3 mondatban), hogy az elkészült fotó tartalma mit jelent a pályázó számára.
- Amennyiben a szerző alkotásai nem felelnek meg a pályázati kiírásnak (vagy hiányos adatokkal rendelkezik a pályázati anyag), úgy nem kerülnek zsűrizésre.

Beküldési határidő:2020.december 20.

A pályázatokat a szakzsűri bírálja el.

A résztvevők a fotópályázat eredményeiről 2021.januárjában értesítve lesznek az iskolában megszervezésre kerülő ünnepi műsoron. Minden résztvevő pályaművet bemutatunk iskolánk honlapján.